26.9 C
Ohrid
Thursday, August 11, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Пребеганите парламентарци ќе ја спасуваат владата на Петков

Пребеганите парламентарци ќе ја спасуваат владата на Петков?

Бугарскиот портал 24часа.бг објави дека осум бугарски пратеници од партијата Има таков народ (ИТН) го напуштаат лидерот Слави Трифонов, кој минатата недела реши да излезе од...

Latest news

- Advertisement -spot_img