2.9 C
Ohrid
Sunday, November 27, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

По дводневна борба со пожарот колабирале од умор

По дводневна борба со пожарот колабирале од умор

Најтрогателни фотографии: По дводневна борба со пожарот колабирале од умор Пожарот над локацијата Дражин врв во Котор е изгаснат, а дел од противпожарната екипа која...

Latest news

- Advertisement -spot_img