-1.1 C
Ohrid
Sunday, February 5, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Почнува новата концертна сезона на Филхармонија

Почнува новата концертна сезона на Филхармонија

Со концертот „Зорина“, на 6 октомври почнува новата концертна сезона на Филхармонија. Новата концертна сезона годинава има нов слоган насловен „Дамар на слободата“. Како што...

Latest news

- Advertisement -spot_img