20.9 C
Ohrid
Sunday, October 2, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

почина 66 годишен скопјанец

319 нови случаи на ковид-19, почина 66 годишен скопјанец

Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 2.720 тестови во Македонија, регистрирани се 319 нови случаи на ковид-19, а од...

Latest news

- Advertisement -spot_img