3.3 C
Ohrid
Saturday, February 4, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Почина актерката Јулијана Стефанова

Почина актерката Јулијана Стефанова

По кратко боледување, на 61-годишна возраст почина актерката Јулијана Стефанова, која целиот работен век беше вработена во Народниот театар – Битола. „Пред неколку часа не...

Latest news

- Advertisement -spot_img