8.4 C
Ohrid
Wednesday, December 7, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Потенцијалните жртви се невидливи само за системот

Потенцијалните жртви се невидливи само за системот

Децата кои ги гледате секојдневно на наплатните рампи на патарините кога возите на автопатот Тетово – Скопје и ви нудат некакво овошје нема кој...

Latest news

- Advertisement -spot_img