18.9 C
Ohrid
Friday, July 1, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

посреќна

Изабела Роселини на 69 години: Постара, посреќна

0 Comments in moderationВо новото интервју за Сандеј Тајмс, филмската и театарската актерка Изабела Роселини, која се ближи до својот 70-ти роденден, се потсети...

Latest news

- Advertisement -spot_img