9 C
Ohrid
Tuesday, October 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Пороен дожд во делови на Скопската котлина

Пороен дожд во делови на Скопската котлина

Делови од Скопската котлина попладнево беа зафатени од локално невреме со пороен дожд, грмежи и засилен ветер. Од силниот ветер има и паднати дрва. Синоптичарите...

Latest news

- Advertisement -spot_img