14.9 C
Ohrid
Thursday, September 29, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Поранешната порно-ѕвезда Џена Џејмисон успеа да стане на нозе

Поранешната порно-ѕвезда Џена Џејмисон успеа да стане на нозе

Џена Џејмисон, една од најпознатите порн- актерки во светот, закрепнува по мистериозната болест поради која неколку месеци ја изгубила способноста да оди, пишуваат странските...

Latest news

- Advertisement -spot_img