7.9 C
Ohrid
Wednesday, November 30, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Поради зголемениот број на заразени во земјава

Поради зголемениот број на заразени во земјава, Комисијата за заразни болести утре на состанок

Поради зголемениот број на заразени, Комисијата за заразни болести утре ќе одржи состанок на којшто ќе биде разгледана актуелната епидемиолошка состојба со коронавирусот во земјава. Согласно денешните...

Latest news

- Advertisement -spot_img