3.3 C
Ohrid
Saturday, February 4, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Поради забраната руски авион летал 15.000 километри

Поради забраната руски авион летал 15.000 километри

Рускиот авион, кој беше испратен од Москва да ги земе руските дипломати од Шпанија и Грција, поради забраната за летови кон ЕУ бил принуден...

Latest news

- Advertisement -spot_img