0.9 C
Ohrid
Sunday, January 29, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

популарниот тренд на фармерки од 70-тите се враќа во мода

Оваа зима, популарниот тренд на фармерки од 70-тите се враќа во мода

Креативните режисери и пионерите на стилот ги презентираат најдобрите стилски лекции за носење фармерки со ѕвоно за зимата 2023 година. Ѕвонарските фармерки имаат вродена способност...

Latest news

- Advertisement -spot_img