4.9 C
Ohrid
Monday, January 30, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

помеѓу општините Дојран и Богданци се уште е активен

Пожарот кај селото Фурка и браната Паљурци, помеѓу општините Дојран и Богданци се уште е активен

Пожарот кај селото Фурка и браната Паљурци, помеѓу општините Дојран и Богданци се уште е активен. Од изутрината координирано дејствуваат пожарникари и вработени на...

Latest news

- Advertisement -spot_img