25.9 C
Ohrid
Wednesday, July 6, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Полјакот одбива да го продолжи договорот со Баерн

Полјакот одбива да го продолжи договорот со Баерн

Полскиот фудбалски репрезентативец Роберт Левандовски, кој од 2014 година го носи дресот на минхенски Баерн, одбива да го продолжи договорот кој му истекува во...

Latest news

- Advertisement -spot_img