8.4 C
Ohrid
Tuesday, December 6, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Полска е следна

Злогласниот чеченски лидер се заканува: Украина е решена, Полска е следна

Чеченскиот лидер и сојузник на Путин, Рамзан Кадиров, тврди дека руската војна во Украина е веќе добиена и дека Полска е следната. Во неговото последно...

Latest news

- Advertisement -spot_img