25.9 C
Ohrid
Wednesday, July 6, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Полицијата ублажила неколку напади од руските хакери

Полицијата ублажила неколку напади од руските хакери

Италијанската полиција спречила хакерски напади на проруски групи за време на полуфиналето на 10 мај и финалето на Евровизија во Торино на 14 мај,...

Latest news

- Advertisement -spot_img