22.9 C
Ohrid
Friday, July 1, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Политичарите со пораки за духовен мир

Политичарите со пораки за духовен мир, здравје и сплотеност

Политичарите во земјава го честитаа големиот христијански празник Велигден и им се обратија на верниците, на Македонската православна црква, Светиот синод и на Евангелско-методистичката...

Latest news

- Advertisement -spot_img