2.9 C
Ohrid
Tuesday, January 31, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Пожарот во Чвршница забрзано се шири: потребна е меѓународна помош

Пожарот во Чвршница забрзано се шири: потребна е меѓународна помош

Пожарот на Чвршница од утринава забрзано се шири, што претставува голема опасност за паркот на природата, изјави за Н1 Марио Чутура, командир на Јавната...

Latest news

- Advertisement -spot_img