8.5 C
Ohrid
Sunday, December 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Победничките патеката ја мина за 53:41.0 минути

Победничките патеката ја мина за 53:41.0 минути

Руската женска репрезентација победи во штафетата 4х5 километри на Олимпијадата во Пекинг. Во составот на Русија беа Јулија Ступак, Наталија Непрјаева, Татјана Сорина и...

Latest news

- Advertisement -spot_img