More
  - Advertisement -spot_img

  TAG

  Победникот на Евровизија ја бакна девојката и отиде во војна

  Победникот на Евровизија ја бакна девојката и отиде во војна

  Фронтменот на украинскиот бенд „Калуш оркестра“, кој во саботата победи на Евровизија, вчера е снимен како се збогува со девојка пред да се врати...

  Latest news

  - Advertisement -spot_img