8.5 C
Ohrid
Sunday, December 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Побарајте ги новите стикери на македонски јазик на Инстаграм

Побарајте ги новите стикери на македонски јазик на Инстаграм

Достапна е првата едиција стикери на македонски јазик за социјалната мрежа Инстаграм. Како што информираше министерката за култура, Бисера Костадиновска Стојчевска, станува збор за...

Latest news

- Advertisement -spot_img