0.9 C
Ohrid
Sunday, January 29, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Плеврис ги коментира новите 37 отсто заразени на Миконос

Плеврис ги коментира новите 37 отсто заразени на Миконос

Летниот бран на ковид-19 ќе биде бран што ќе донесе зголемувања и намалувања на случаите, но нема да постои притисок врз здравствениот систем, вели...

Latest news

- Advertisement -spot_img