2.9 C
Ohrid
Sunday, November 27, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Планојевиќ: Во јавната сфера заострување на реториката кон ЛГБТ+ заедницата

Планојевиќ: Во јавната сфера заострување на реториката кон ЛГБТ+ заедницата

Програмски координатор на Здружението „Да се ​​знае!“ Никола Планојевиќ изјави дека во јавната сфера се забележува заострување на реториката кога се зборува за ЛГБТ+...

Latest news

- Advertisement -spot_img