3.3 C
Ohrid
Saturday, February 4, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Плажата во Њујорк затворена поради напад на ајкула

Плажата во Њујорк затворена поради напад на ајкула, беспилотни летала го надгледуваат брегот

Официјални лица од округот Сафолк ја затворија плажата во Лонг Ајленд за пливање по, како што велат, нападот на ајкула без преседан во кој...

Latest news

- Advertisement -spot_img