0.9 C
Ohrid
Sunday, January 29, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Пијан се карал за такси пред хотел во Јужна Кореја

Соработник на Бајден пијан се карал за такси пред хотел во Јужна Кореја

Членот на тимот на американскиот претседател Џозеф Бајден задолжен за безбедност е уапсен во Сеул, откако беше обвинет дека ден пред посетата на Бајден...

Latest news

- Advertisement -spot_img