14.3 C
Ohrid
Friday, October 7, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Пилешкото месо во БиХ поевтинило за дваесет проценти

Пилешкото месо во БиХ поевтинило за дваесет проценти

Пилешкото во БиХ поевтини за дваесет проценти во однос на пролетта, а со оглед на тоа што цените на житариците на светските берзи полека...

Latest news

- Advertisement -spot_img