5.9 C
Ohrid
Sunday, November 27, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Пејачката на удар на критики поради телото

Пејачката на удар на критики поради телото

Музичарката Камила Кабело (25) често е на удар на критиките поради нејзиниот изглед, кој не се вклопува во ригорозните шоубиз стандарди на Запад, а...

Latest news

- Advertisement -spot_img