8.9 C
Ohrid
Sunday, December 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Петте животни правила на Џон Вејн

Петте животни правила на Џон Вејн

1. Парите не можат да купат среќа, но многу покомотно е да се плаче во Мерцедес отколку на велосипед. 2. Прости му на својот непријател,...

Latest news

- Advertisement -spot_img