7.9 C
Ohrid
Wednesday, November 30, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Петличковски: Кичевецот кој е суспектен на мајмунски сипаници одбива да се тестира

Петличковски: Кичевецот кој е суспектен на мајмунски сипаници одбива да се тестира

Кичевецот кој е суспектен на мајмунски сипаници одбива да се тестира, информира денеска на прес-конференција претседателот на Комисијата за заразни болести, д-р Александар Петличковски. –...

Latest news

- Advertisement -spot_img