2.9 C
Ohrid
Tuesday, January 31, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Песков објасни зошто Европа скапо го плаќа гасот

Песков објасни зошто Европа скапо го плаќа гасот

Портпаролот на Кремљ, Дмитриј Песков, денеска изјави дека Европејците се откажале од долгорочната и пазарната интеракција кога станува збор за снабдувањето со енергенси и...

Latest news

- Advertisement -spot_img