3.3 C
Ohrid
Saturday, February 4, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Пендаровски сака со Радев да зборува за реални теми

Пендаровски сака со Радев да зборува за реални теми

Можеме да разговараме за реални европски теми, но немам намера да одам во Бугарија и да зборувам за историја. Кога зборуваме за европски интеграции,...

Latest news

- Advertisement -spot_img