20.9 C
Ohrid
Sunday, October 2, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Педофили од Британија демнат украински деца во Полска

Педофили од Британија демнат украински деца во Полска

Десет мажи, познати сексуални престапници од Велика Британија допатувале во Полска во последните шест недели од руската окупација на Украина, а британските власти сметаат...

Latest news

- Advertisement -spot_img