14.3 C
Ohrid
Friday, October 7, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

патниот и железничкиот сообраќај е блокиран

Трст се уште гори, патниот и железничкиот сообраќај е блокиран

Огнената битка продолжила во текот на ноќта во карстот во Трст и Горица - кај Меџиваса, Мошченице и Сабличе - пишува Приморски дневник. На...

Latest news

- Advertisement -spot_img