20.9 C
Ohrid
Tuesday, May 17, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Париз ветува брз старт на преговорите

Ако има договор, Париз ветува брз старт на преговорите

Скопје и Софија продолжуваат со разговорите за изнаоѓање решение за спорните прашања со цел деблокада на нашите евроинтеграции. Северна Македонија смета дека е можно...

Latest news

- Advertisement -spot_img