13.3 C
Ohrid
Monday, October 3, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

паметни телефони

Инфлацијата ја намали побарувачката за паметни телефони

Во светот во вториот квартал биле испорачани 316 милиони паметни телефони или за 9 отсто помалку отколку во истиот период минатата година, што е...

Latest news

- Advertisement -spot_img