8.9 C
Ohrid
Wednesday, October 5, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

ОХРИД ГО ЧЕСТВУВА ИЛИНДЕН

ОХРИД ГО ЧЕСТВУВА ИЛИНДЕН

Со полагање на свежо цвеќе пред спомен обележјата на хероите од двата Илиндена и со пригодна празнична програма, општина Охрид го одбележа 2. Август...

Latest news

- Advertisement -spot_img