17.9 C
Ohrid
Tuesday, October 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Откриена причината за смртта на српската јутјуберка Кристина Ѓуриќ Кика

Откриена причината за смртта на српската јутјуберка Кристина Ѓуриќ Кика

Случајот со младата српска јутјуберка Кристина Ѓуриќ Кика чие самоубиство го потресе регионот доби разрешница, а според обвинителството во Белград никој не е виновен...

Latest news

- Advertisement -spot_img