3.3 C
Ohrid
Saturday, February 4, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Отишла да гласа и доживеала епилептичен напад

Отишла да гласа и доживеала епилептичен напад

Избирачкото место на Грбавица во Сараево, односно Месна заједница Грбавица 1, е привремено затворено. Една жена, родена 1941 година, за жал починала откако добила...

Latest news

- Advertisement -spot_img