4.9 C
Ohrid
Monday, January 30, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Остатоците од кинеската ракета би можеле да паднат на Земјата следната недела

Остатоците од кинеската ракета би можеле да паднат на Земјата следната недела

Остатоците од кинеската ракета би можеле да паднат на Земјата следната недела Се верува дека остатоците од масивната кинеска ракета што во понеделникот испорача нов...

Latest news

- Advertisement -spot_img