20.9 C
Ohrid
Sunday, October 2, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Османи ѝ ја врачила титулата „почесен амбасадор на Косово на пејачката Дуа Липа

Османи ѝ ја врачила титулата „почесен амбасадор на Косово на пејачката Дуа Липа

Претседателката на Косово, Вјоса Османи, вчера на социјалните мрежи објави дека ѝ ја врачила титулата „почесен амбасадор на Косово“ на светски познатата британска пејачка...

Latest news

- Advertisement -spot_img