8.4 C
Ohrid
Tuesday, December 6, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Османи на маргините на 77-та сесија на генералното собрание на Обединетите нации во Њујорк

Османи на маргините на 77-та сесија на генералното собрание на Обединетите нации во Њујорк, се сретна со својот колега од Турција, Мевљут Чавушоглу

Министерот за надворешни работи на Република Северна Македонија, Бујар Османи на маргините на 77-та сесија на генералното собрание на Обединетите нации во Њујорк, се...

Latest news

- Advertisement -spot_img