13.3 C
Ohrid
Monday, October 3, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Османи вели дека сме влегле во негативен тренд на односи со Бугарија

Османи вели дека сме влегле во негативен тренд на односи со Бугарија

Различните историски интерпретации не смееме да ги ставиме под говор на омраза. Под говор на омраза јасно кажува нашето законодавство што е омаловажување поради...

Latest news

- Advertisement -spot_img