16.9 C
Ohrid
Thursday, September 29, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Оливер Драгојевиќ

Весна Драгојевиќ на годишнината од смртта на Оливер: „Ни оставивте голем товар“

На денешен ден пред четири години не напушти еден од најголемите хрватски музичари на сите времиња, Оливер Драгојевиќ. Сопругата на Оливер Весна ја одбележа годишнината...

Latest news

- Advertisement -spot_img