-1.1 C
Ohrid
Sunday, February 5, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Озил ги отфрли сомнежите: Ја завршувам кариерата во Фенер

Озил ги отфрли сомнежите: Ја завршувам кариерата во Фенер!

Германскиот фудбалер Месут Озил се огласи на Твитер по повод се почестите наводи во турските медиуми дека ќе го напушти тимот на Фенербахче -...

Latest news

- Advertisement -spot_img