9 C
Ohrid
Tuesday, October 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Од УЈП чекаат одобрување на апликацијата за Андроид телефоните

Од УЈП чекаат одобрување на апликацијата за Андроид телефоните

Управата за јавни приходи, ги информира корисниците на апликацијата МојДДВ, дека може да се вратат на напредниот скенер за скенирање на фискални сметки. – Прилагодената...

Latest news

- Advertisement -spot_img