14.3 C
Ohrid
Friday, October 7, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

односно за убиство на неговата девојка во Грција

Пакистанец осомничен за фемицид, односно за убиство на неговата девојка во Грција

Пакистанец осомничен за фемицид, односно за убиство на неговата девојка во Грција, синоќа, заедно со група нелегални мигранти бил откриен и уапсен во Македонија...

Latest news

- Advertisement -spot_img