-1.1 C
Ohrid
Sunday, February 5, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Одлуката е донесена: зелено светло за популарната серија на Нетфликс

Одлуката е донесена: зелено светло за популарната серија на Нетфликс

Црвено светло ... зелено светло! Нетфликс потврди дека доаѓа втората сезона на многу популарната јужнокорејска драма. Squid Game официјално се врати. Нетфликс во неделата објави...

Latest news

- Advertisement -spot_img