8.4 C
Ohrid
Tuesday, December 6, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

овој пат без агреман

Втор обид на професорот да стане амбасадор, овој пат без агреман

Дали е на повидок дипломатски скандал со најавеното заминување на Љубомир Фрчкоски за македонски претставник во Организацијата на Обединетите нации? Во изјава за емисијата 360...

Latest news

- Advertisement -spot_img