8.9 C
Ohrid
Sunday, December 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Оваа активност може да го влоши пост-ковид синдромот

Оваа активност може да го влоши пост-ковид синдромот

Симптомите на коронавирусот може да бидат благи, умерени и тешки. Исто така, некои луѓе немаат никакви симптоми иако се заразени. Сепак, како што предупредуваат...

Latest news

- Advertisement -spot_img