8.3 C
Ohrid
Wednesday, December 7, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Објавени се доверливи информации на британската тајна служба

Објавени се доверливи информации на британската тајна служба

Британската тајна служба МИ6, се сомнева дека претседателот на Русија, Владимир Путин е веќе мртов, а во јавноста се прикажува негов двојник. Британските медиуми ја објавија...

Latest news

- Advertisement -spot_img